ALAN ANALİZİ

Yerinde Alan Analizleri Yapıyoruz.


Size sunacağımız ilk hizmet, Mevcut yerinizde güneş enerjisi üretiminin mümkün olup olmadığını ve sizin için ekonomik olup olmadığını belirlemek olacaktır. Maren Enerji, aşağıda sıraladığımız ölçümleri büyük bir titizlikle gerçekleştirip sizlere rapor olarak sunuyoruz.


  • Mevcut elektrik altyapısının uygunluğu,
  • Alan güneşi yeteri kadar alabiliyor mu,
  • Alan zemini panel kurulumu için uygun mu

TASARIM MÜHENDİSİ

Sizlere Ayrıntılı Bir Proje Sunuyoruz


Maren Enerji, sizler için bileşenleri belirleyecek ve ayrıntılı proje çizimleri ve elektrik şemaları oluşturacaktır. Tasarımlar, başarılı solar panel entegrasyonu için gerekli yapısal güçlendirmeleri veya mevcut sisteminizde elektrik yükseltmelerini içerebilir. Tüm nihai kod uyumlu tasarımlar, kamu hizmetleri ve yerel bina departmanları da dahil olmak üzere uygun makamlara onay için sunulur.

SATIN ALMA / KİRALAMA

İster Satın Alın, İsterseniz Kiralayın


Maren Enerji, enerji hedeflerinizin yanı sıra finansal ihtiyaçlarınızı da karşılayan çözümler sunmaya kendini adamıştır. Mevcut teşvikler arasında gezinmenize, yatırımınızdan en iyi getiriyi elde etmenize ve uygun proje finansmanını güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz. Maren Enerji, güneş enerjisi sistemleri için finansman seçenekleri sunar. Seçenekler, sahip olma maliyetini en aza indiren veya ortadan kaldıran enerji satın alma sözleşmelerini ve güneş enerjisi kiralamalarını içerir. Güneş enerjisi ekipmanı satın almak yerine, üretildiği gibi, genellikle daha düşük bir oranda güneş enerjisi satın alırsınız.

İNŞA ETME

En Uygun Ve Verimli Şekilde İnşaasını Yapıyoruz


Gerekli olan bütün onaylar alındıktan sonra inşaat işlemi başlar. Tüm elektrik işleri deneyimi yüksek, kalifiye elektrik mühendisleri tarafından yapılır. Maren Enerji mühendisleri, kurulum sürecini baştan sona denetlemek için sahada bulunur ve sisteminizin tasarım, gerekli olan tüm kriterlere tam olarak uygun olarak inşa edilmesini sağlar.

 

BAKIM

Sisteminizin İşleyişinin Aksamamsınız Sağlıyoruz.


Maren Enerji olarak müşteri memnuniyetinin, güneş enerji sistemlerinin devreye alınmasından çok daha uzun sürmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden yapacağınız bakım anlaşmalarıyla sisteminizin tam performansta çalışmaya devam etmesini garanti altına almış oluyoruz.

Bakım anlaşmalarıyla sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz:

  • Panellerin temizliği
  • Arızaların giderilmesi
  • Yazılımsal güncellemeler
 
NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

YÜKSEK KALİTEDE
MÜŞTERİ DENEYİMİ